Site Kullanım Koşulları

YAĞPET MOTOR YAĞLARI VE AKSAMLARI HIRDAVAT SAN. TİC. A.Ş 'e  ait olan b2b.yagpet.com.tr sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın.Bu metinde kullanılan 'Kullanıcı' terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

- Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla 'YAĞPET MOTOR YAĞLARI VE AKSAMLARI HIRDAVAT SAN. TİC. A.Ş' tarafından herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcılar 'YAĞPET MOTOR YAĞLARI VE AKSAMLARI HIRDAVAT SAN. TİC. A.Ş' hizmetlerini herhangi bir şekilde kullandıkları anda, bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.

- Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı 'YAĞPET MOTOR YAĞLARI VE AKSAMLARI HIRDAVAT SAN. TİC. A.Ş' şirketine aittir. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması, ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır.'YAĞPET MOTOR YAĞLARI VE AKSAMLARI HIRDAVAT SAN. TİC. A.Ş' bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

- Kullanıcılar, 'YAĞPET MOTOR YAĞLARI VE AKSAMLARI HIRDAVAT SAN. TİC. A.Ş' herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür.'YAĞPET MOTOR YAĞLARI VE AKSAMLARI HIRDAVAT SAN. TİC. A.Ş' bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

- Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması bu yasağa dahildir.'YAĞPET MOTOR YAĞLARI VE AKSAMLARI HIRDAVAT SAN. TİC. A.Ş' bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

- Kullanıcılar, sitenin sunduğu çeşitli hizmetleri kullanırken, genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere ve ilgili uluslararası mevzuata uymakla yükümlüdür.
- b2b.yagpet.com.tr Sözlükler, başvuru kaynakları ve diğer çeşitli bilgi kaynakları yayınlayan bir sitedir. amacı dışına çıkan ilgili içeriği yayından kaldırma hakkına sahiptir.

- b2b.yagpet.com.tr sitenin Kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.

- Kullanıcı adınız ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir.

- Bir kişi herhangi bir amaçla birden fazla üyelik yapamaz. Farklı kullanıcı adlarının aynı kişiye ait olduğunu tespit etmesi halinde, 'YAĞPET MOTOR YAĞLARI VE AKSAMLARI HIRDAVAT SAN. TİC. A.Ş' söz konusu kişinin tüm üyeliklerini derhal ve tek taraflı olarak feshetme ve ilgili Kullanıcının bu siteye erişimini engelleme hakkına sahiptir.

- Üyelik formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluk üyeye aittir.

- 'YAĞPET MOTOR YAĞLARI VE AKSAMLARI HIRDAVAT SAN. TİC. A.Ş' yasalara aykırı olmayan çeşitli teknolojik araçlar yardımıyla, sitenin Kullanıcıları hakkında bilgi toplama ve bu bilgileri reklam yayın sisteminde ve içerik sisteminde kullanma hakkına sahiptir.

- 'YAĞPET MOTOR YAĞLARI VE AKSAMLARI HIRDAVAT SAN. TİC. A.Ş' link verdiği, banner yoluyla veya başka yollarla tanıtımını yaptığı site, ürün veya hizmetlerin içeriğinden ve kalitesinden sorumlu değildir.

- Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve samsun mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.