TARİHÇE


Albayrak Demir Çelik’in temelleri 1980 yılında, İşletme Onursal Başkanı ve Kurucusu Kudret ALBAYRAK öncülüğünde atıldı. Albayrak Demir Çelik, ‘Anadolu’nun her yerine bağlanan köprü olma’ vizyonu ile varlığını geleceğe taşıyacak 6 şube ile Anadolu’nun 81 iline ve bağlı ilçelerine hizmet vererek 200’den fazla çalışanı ile işletme faaliyetlerini sürdürüyor.
2022 yılında Yağpet Motor Yağları Firmasını kurarak Yağ sektöründe hizmete başlamıştır.


VİZYONUMUZ


Sürdürülebilir büyümemize devam ederek sektörümüzde temsil ettiğimiz markaları ve geliştirdiğimiz ürünlerimizle LİDER şirket olmaya hedeflemektedir.MİSYONUMUZ


Güvenli,ilkeli duruşumuzdan ödün vermeden velinimetimiz olan müşterilerimizin ihtiyaçlarını,en kısa zamanda,kaliteli hizmetle ,uygun fiatlarla karşılayan firma olma bilinirliliğimizi sürdürmek ve iş ortaklarımız ile çalışanlarımıza değer katmaktır.


İLK POLİTİKAMIZ


Firmamız birlikte çalıştığı tüm personelini iş ortağı olarak görür ve elamanlarından da aynı özeni bekler ve ister. Firmamız son derece tecrübeli elemanlarının yanı sıra sıfırdan alıp yetiştirerek sektöre kattığı personelleri ile bilinmektedir. Firmamızda her personel eğitimine ve iş tecrübesine göre verilen iş tarifi ile görev yapar. Sigortasız ve sosyal haksız personel çalıştırmamayı düstur eden firmamızda işe girişten itibaren bir yıl sonra ve izleyen her yıl sonunda performansa göre ücret artısı yapılır.


İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ


Temel değerlerimiz olan Sadakat ve Güven’i esas alarak tüm çalışanlarımız arasında uyum ve ilişkilerin eşit ve adil yaklaşımla sürdürülmesi; çalışanların ve organizasyonun sürekli gelişimi, Performans Ölçütlerinin ve çalışanların stratejik hedeflerinin örtüşmesi, örgüt kültürünü sürekli geliştirmek ve öğrenen organizasyonu oluşturmak, İnsan Kaynakları Stratejimiz ve Politikamızdır.